“Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” отримав нового керівника

15.01.2016

Першоджерело: www.rada.te.ua

На базі ДЗ “Відділкова лікарня ст.Тернопіль ДТГО “Львівська залізниця”” створено комунальне підприємство “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр”. Керівником цього закладу, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Надала, став Левицький Петро Ростиславович. Цю кандидатуру на посаду головного лікаря-директора медичного закладу рекомендувала експертна рада з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства.

“Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” створено відповідно до Програми “Здоров’я тернополян на 2016-2018 рр.”. Працівники колишньої лікарні залізничників будуть прийняті в штат нового підприємства.

Довідка.

Левицький Петро Ростиславович народився 11.07.1970 року на Рівненщині. Трудову діяльність розпочав у 1989 році у терапевтичному відділенні Луцької районної лікарні, 1989-1991 рр. проходив службу у прикордонних військах.  Працював фельдшером швидкої допомоги, масажистом. Майстер спорту з контактного карате та кікбоксингу, чемпіон України та член збірної команди України.

У 1998 році закінчив навчання у Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського за спеціальністю “лікувальна справа”. Працював лікарем-інтерном за спеціальністю “терапія”, лікарем-рефлексотерапевтом, лікарем-терапевтом. 2000-2005 рр. – асистент кафедри фізичного виховання ТДМА імені І.Я.Горбачевського. З 2005 року – асистент кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з курсом військової підготовки ТДМУ імені І.Я.Горбачевського. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію, кандидат медичних наук, у 2013 році йому присвоєно наукове звання “доцент”.

У 2013 році – головний лікар “Станції швидкої медичної допомоги”, брав участь у реформуванні медичного закладу “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. Також працював заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення ТМКЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, за сумісництвом – лікарем виїзної бригади швидкої допомоги.

 З 2007 року по теперішній час – голова Обласної федерації кікбоксингу, суддя міжнародної категорії, член Головної суддівської колегії та голова медичної комісії Всеукраїнської федерації з контактного карате та кікбоксингу. У 2011 році присвоєно звання “Майстер народної творчості”. У серпні 2014 року перебував добровольцем в зоні проведення АТО, де у складі виїзної бригади обслуговував цивільне населення та військовослужбовців, які виконували бойові завдання на території Донецької та Луганської областей. Згідно з Указом Президента України у 2015 році нагороджений медаллю “За врятоване життя”. Одружений, виховує 2 синів.