Клініко-діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія є найбільш важливим та перспективним структурним підрозділом лікувально-діагностичного центру.

Основним напрямком нашої роботи є широкий спектр досліджень, що включає розділи сучасної лабораторної діагностики (загальноклінічні, гематологічні, біохімічні, імунологічні дослідження).

Саме тому ми визначили основний принцип нашої роботи – орієнтація на вийняткову якість і достовірність, які забезпечуються поєднанням сучасного устаткування і фахівців високої кваліфікації.

Рівень лабораторних досліджень регулярно відстежується шляхом проведення внутрішньолабораторного та зовнішнього контролю якості. Підрозділ щорічно бере участь у програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «Клінічна біохімія в клінічній лабораторній діагностиці», координатором яких є Український Референс – центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології МОЗ України.

Усі працівники клініко-діагностичної лабораторії постійно підвищують свій фаховий рівень, проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують щомісячні переривчасті курси занять з лабораторних питань.
Лабораторія діагностичного центру сертифікована до 2021р.

Наш колектив – це команда професіоналів, які здатні допомогти кожному пацієнту.
Ми гарантуємо якість проведених досліджень, але результат залежить не лише від наших спеціалістів, але й від підготовленості пацієнта до обстеження.

Процедура взяття біологічного матеріалу здійснюється лише за допомогою індивідуальних вакуумних систем, які забезпечують мінімальний контакт матеріалу із зовнішнім середовищем, значно знижують мікротравматизацію клітин матеріалу, а також роблять процедуру повністю безпечною для пацієнта і персоналу, що проводить відбір матеріалу.

Забір крові здійснюється у пункті забору з 8:00 до 10:00 за адресою вул.Острозького, 6, 30 каб., та у маніпуляційній за адресою вул.Руська, 47, каб.7

У клініко-діагностичній лабораторії пацієнти мають змогу отримати весь спектр безоплатної медичної допомоги Програми медичних гарантій згідно договорів з НСЗУ та платні медичні послуги згідно затверджених тарифів.

Гібляк Марія Іванівна
завідувач лабораторією, лікар-лаборант, II кваліфікаційна категорія

Стоколоса Ганна Іванівна
старший лаборант, вища кваліфікаційна категорія

Гуйван Галина Іванівна
лікар лаборант, вища кваліфікаційна категорія

Коптюх Орися Павлівна
лікар-лаборант, вища кваліфікаційна категорія

Стасів Ольга Євгенівна
лікар-лаборант