Денний стаціонар

Денний стаціонар є структурним підрозділом комунального підприємства “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” Тернопільської міської ради.

Наша мета – надання дорослому населенню своєчасної, ефективної і якісної лікувально-діагностичної, профілактичної та реабілітаційної медичної допомоги (при відсутності показань для проведення лікування хворого в умовах цілодобового стаціонару).

Пацієнтам, які знаходяться у денному стаціонарі, ми створили всі умови не лише для ефективного лікування, а й комфортабельного перебування – оновлене приміщення, сучасні відремонтовані палати та маніпуляційна, просторий хол для відпочинку.

Наші лікарі активно впроваджують нові методики лікування, широко застосовують небулайзерну терапію, герудотерапію, голкорефлексотерапію.

Ми – дружній згуртований колектив професіоналів з багаторічним досвідом, який любить свою роботу та дорожить добрим іменем закладу.

У денному стаціонарі пацієнти мають змогу отримати весь спектр безоплатної медичної допомоги Програми медичних гарантій згідно договорів з НСЗУ та платні медичні послуги згідно затверджених тарифів.

ЛІКАРІ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

Гаврилюк Оксана Михайлівна
завідувач денним стаціонаром, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Дубина Ганна Ярославівна
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Доскоч Євген Зенонович
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Лось Лариса Михайлівна
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Чонка Галина Павлівна
лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Кривонос Анатолій Володимирович
лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Дем’янова Олена Володимирівна
лікар-невропатолог II кваліфікаційної категорії