Стаціонарне лікування за 50 грн!

10.05.2018

Стаціонарне лікування за 50 грн!

Благодійна фінансова допомога на лікування та додаткові знижки на медичні товари і оздоровчі послуги!

Основним завданням Благодійного фонду “Лікарняна каса міста Тернопіль” є безкоштовне забезпечення жителів Тернопільщини необхідними медикаментами та сприяння в отриманні якісної медичної допомоги.

Принцип роботи полягає в реалізації таких видів програм:
1) цільова допомога на медичне постачання,
2) благодійна допомога юридичним та фізичним особам (членам ЛК),
3) запровадження дисконтних програм для членів ЛК.

Цільова допомога – це допомога, що може бути використана тільки на медикаментозне, діагностичне та консультаційне забезпечення членів ЛК.
Медичні благодійні програми включають в себе:
І. Стаціонарна допомога
ІІ. Діагностичні дослідження
III. Допомога в умовах денного стаціонару
IV. Медикаментозне забезпечення за межами області

Читати далі

У Тернополі з’явився перший комунальний сучасний комп’ютерний томограф

23.01.2018

Першоджерело: tv4.te.ua

У Тернополі з’явився перший комунальний сучасний комп’ютерний томограф. Встановили його у міському лікувально-діагностичному центрі, що на вулиці Руська, 47. Нове обладнання дозволяє на 75% зменшити променеве навантаження на пацієнта, запевняють медики. Закупили томограф за гроші міського бюджету. Загалом на удосконалення матеріально-технічної бази міського лікувально-діагностичного центру у 2017 році спрямували 13 мільйонів 700 тисяч гривень. І це тільки перший етап, запевняє влада міста.

Читати далі

Томограф за 10 мільйонів гривень отримав міський лікувально-діагностичний центр

23.01.2018

Першоджерело: intb.te.ua

Обстежитись за допомогою сучасного комп’ютерного томографа тепер мають змогу тернополяни та пацієнти з інших населених пунктів. Обладнання вартістю 10 мільйонів гривень працюватиме у міському лікувально-діагностичному центрі. Придбали його за міський кошт.

У Тернополі придбали японський томограф за 10 мільйонів

23.01.2018

Першоджерело: te.20minut.ua

  • Найпотужніший в Тернополі комп’ютерний томограф придбала міська рада для міського лікувально-діагностичного центру, що на Руській, 47. Він повністю обстежує організм впродовж кількох секунд.
  • Обстеження коштуватиме від 400 грн до 1500 грн. З “Карткою тернополянина” буде знижка, а деяких пільговиків обстежуватимуть безкоштовно.


Читати далі

Закуплено нове обладнання та інструментарій у ТМЛДЦ

20.10.2017

Працівники та пацієнти Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру висловлюють щиру подяку міському голові та депутатам міської ради за підтримку у виділення коштів в рамках комплексної міської програми “Здоров’я тернополян”.

Для комунального підприємства було придбано сучасне хірургічне, офтальмологічне, кардіологічне та отоларингологічне обладнання та інструментарій.

Це дозволить значно покращити рівень надання медичної допомоги населенню міста Тернополя, та впровадити сучасні методи ранньої діагностики та лікування захворювань.

Читати далі

Медиків Тернопільщини привітали з професійним святом

16.06.2017

Першоджерело: www.oda.te.gov.ua

З нагоди дня медичного працівника у Тернопільській обласній філармонії 16 червня відбулись урочистості.

Працівників галузі охорони здоров’я області нагородили почесними відзнаками, медалями, грамотами та цінними подарунками. Зокрема, представник Тернопільського осередку ГО “Всеукраїнське об’єднання медиків майдану” Тамара Воронцова вручили начальнику управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимиру Богайчуку почесну медаль за вірність національній ідеї.

Паралельно у фойє Тернопільської обласної філармонії з нагоди професійного свята діяла виставка вишитих картин головного лікаря КУТОР “Центр здоров’я” Анни Слівінської та виставка виробів з бісеру лаборанта екстреної служби Чортківської центральної районної комунальної лікарні Людмили Гургач.

Присутніх зі святом привітав начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

“Шановні медичні працівники, дорогі колеги! Прийміть теплі та сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! У цей день висловлюю шану, повагу та вдячність усім, хто присвятив своє життя збереженню здоров’я людей. Наша місія важка і благородна. Вона вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму, постійної творчої ініціативи. Своєю турботою, добротою, чуйністю ви вселяєте у людей віру та надію на одужання, упевненість у завтрашньому дні. Дякую вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя! Новий час висуває нові вимоги. Я впевнений, що ви успішно впораєтеся з поставленими завданнями.
Бажаю вам міцного здоров’я, плідної, наполегливої праці, натхнення та нових вагомих здобутків на нелегкій ниві охорони здоров’я. Родинного вам тепла, достатку, любові та сімейного благополуччя! Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас Божою ласкою!”

До вітальних слів приєдналися також голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик. Вони висловили подяку медикам за їхню важку, благородну, нелегку щоденну працю на Тернопільщині та у зоні бойових дій, побажали їм міцного здоров’я, родинного затишку і тепла. А також наголосили на тому, що влада докладатиме максимум зусиль, аби вирішувати проблемні питання в галузі охорони здоров’я та соціального захисту медичних працівників. Читати далі

У Тернополі буде ще один томограф

19.01.2017

Першоджерело: intb.te.ua

Пройти обстеження на комп’ютерному  томографі у Тернополі можна буде і безкоштовно, однак лише для певних категорій населення. Для інших ця послуга буде платною, розповідає головний лікар міського лікувально-діагностичного центру Петро Левицький.

ПЕТРО ЛЕВИЦЬКИЙ, головний лікар КП “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр”

“Жителі міста Тернополя і також області зможуть пройти висококваліфіковане обстеження, навіть з метою попередження ускладнення різних захворювань, зокрема злоякісних, серцево-судинних захворювань, неврологічних – в нашому закладі. Це перший бюджетний томограф, який буде куплено за бюджетні кошти для міста Тернополя. Безкоштовно можуть скористатися все закріплене населення за нашим закладом – це порядку 60 тис. міських жителів, для всіх решти зрозуміло, що плата буде невисокою, порівняно з комерційними закладами чи обладнанням, яке установлене на комерційній основі”.

Комп’ютерний  томограф планують придбати влітку, для цього з бюджету виділили 10 мільйонів гривень. Функціонуватиме він у “Тернопільському міському лікувально-діагностичному центрі”, який знаходиться на Руській, 47.

ПЕТРО ЛЕВИЦЬКИЙ, головний лікар КП “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр”

“Закупка даного обладнання, а саме комп’ютерного томографа буде проведена через систему державних закупівель “Прозоро”. Буде оголошено міжнародний тендер так, як сума немала. Тому відкрита система торгів, електронна система, хто запропонує найкращі умови, найкращу ціну, в тої компанії, я так розумію, закордонної компанії буде закуплено дане обладнання”.

Зазначимо, окрім цього, з міського бюджету виділили  ще півтора мільйони гривень на закупівлю й іншого обладнання для цього медичного закладу.

В колишній залізничній лікарні лікуватимуть мешканців Тернополя і області

28.03.2016

Першоджерело: te.20minut.ua

Основну діяльність новоствореного міського лікувально-діагностичного центру, що на вулиці Франка, спрямують на надання амбулаторної допомоги вторинного рівня, розвиватимуть такий напрям, як стаціонар денного перебування, повідомляє міський відділ охорони здоров’я.

Комунальне підприємство “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” створене нещодавно на базі колишньої Залізничної лікарні. Про його перспективи розповів головний лікар медичного закладу – Петро Левицький:

Розвиватимемо сучасні офтальмологічні й ЛОР-технології, лікуватимемо не тільки працівників «Укрзалізниці», а й мешканців міста та області, – зазначив головний лікар. – Плануємо впровадити нові методи дос­лідження, діагностики та лікування — маємо намір звернутися до керівництва міста з проханням допомогти придбати сучасну апаратуру. До співпраці запросимо висококваліфікованих фахівців Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, які вестимуть прийом хворих, надаватимуть консультації тощо. Рівень закладу має відповідати його назві в життєвих реаліях, а не на папері. Основну діяльність центру спрямуємо на надання амбулаторної кваліфікованої допомоги вторинного рівня. Також розвиватимемо такий напрям, як стаціонар денного перебування.

Нагадуємо, що рішення про створення нового підприємства охорони здоров’я міста Тернополя й передачу лікарні у власність територіальної громади прийняли на сесії міської ради ще наприкінці минулого року. “Автономізація медичних установ, зміна права власності та децентралізація охорони здоров’я — зміни, котрі давно вже на часі”, – зазначив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук.