Відгуки

Свої відгуки можете надсилати за адресою: 46001, м.Тернопіль, вул.Руська, 47 або залишати у книзі відгуків і пропозицій безпосередньо у закладі.

Орфографія та пунктуація авторів збережені.

Я, хвора П. Іоанна Іонівна, людина похилого віку, то мені часто доводиться звертатися за медичною допомогою до лікарів КНП “Лікувально-діагностичний центр”.
Висловлюю щиру подяку лікарю-кардіологу Мех Ользі Олексіївні за чуйне серце, золоті руки і душевну теплоту. Безмежно вдячна цій прекрасній людині, яка разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичлива, ніжна, як те сонечко, добра душею.
Цей лікар надає висококваліфіковану медичну допомогу хворим на амбулаторному прийомі у поліклініці. Це дуже щира, відкрита, високопрофесійна людина. Ця жінка є яскравим прикладом милосердя, доброзичливості та відданості своїй справі.
Приємно, що у наш нелегкий час є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я бажаю усім працівникам відділення здоров’я, щастя, миру, успіхів та терпимості до нас, пацієнтів. Від щирого серця хочу привітати Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. Нехай біди і тяготи життя ніколи не відвідають ваш дім, нехай перебуває з Вами тільки щастя і успіх. Дай Бог, Вам, міцного здоров’я душі і тіла. Зі святом.

Нехай Господь з високого неба
Дарує Вам, що тільки треба
А Матінка Божа, Цариця Свята
Дарує щасливі і многі літа

З повагою і вдячністю, П. І.І.
20.12.2017

Щиро дякую лікарю хірургу Іванову С.І. за золоті руки, чуйне серце та професіоналізм.
Я довго вагався до кого іти оперуватись але сама доля скерувала мене до лікаря Іванова С.І..
Минув рік після операції, а я здоровий і працездатний.

Петро Х.
12.12.2017

Висловлюю щиру подяку працівникам поліклініки та завідуючій Назіні Н.М. за людяність та якісне обслуговування в поліклініці.

К. В.
10.10.2017

Я М. Надія Михайлівна щиро дякую лікарю гінекологу Сухіній Н.В. за чуйне серце і золоті руки.
Вона разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє надію на виздоровлення. Завжди доброзичлива і добра душею. Надає висококваліфіковану допомогу. Мені дуже повезло, що я в певний час попала до неї на прийом. Бажаю вам здоров’я і терпимості до пацієнтів.
Вітаю з професійним святом.

М. Н.М.
16.06.2017

Дуже задоволена ставленням мед.персоналу у гінекологічному кабінеті до пацієнтів.
Консультація лікаря Сухіної Н.В. професійна, точна, на високому рівні. Буду рекомендувати даного лікаря своїм знайомим.

Ч. Ю.М.
16.03.2017

Дякую за консультацію Партиці Р.М.. Лікар з величезним досвідом та практикою допоміг мені вилікуватись.

Віктор Ц.
10.03.2017