Спеціалісти

Графік прийому лікарів необхідно уточнювати в реєстратурі.

Адміністративно-управлінський персонал
Левицький Петро Ростиславович директор, кандидат медичних наук
Мальована Тетяна Олексіївна заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності
Книш Роман Орестович заступник директора з амбулаторно-поліклінічної роботи
Сай Вікторія Євгенівна головний бухгалтер
Мостова Ольга Степанівна провідний економіст
Задорожна Юлія Володимирівна головна медична сестра
Завідувачі лікувально – діагностичних підрозділів
Летка Надія Григорівна завідувач відділу внутрішньої медицини, лікар-ревматолог II кваліфікаційної категорії
Войтюк Микола Миколайович завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
Іванов Сергій Іванович завідувач діагностичного відділення, лікар-хірург
I кваліфікаційної категорії
,
лікар-ендоскопіст
Сухіна Наталія Василівна завідувач відділу платних медичних послуг, лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
Гаврилюк Оксана Михайлівна завідувач денного стаціонару,
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Гібляк Марія Іванівна завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант
Левицька Олександра Орестівна завідувач фізіотерапевтичного відділення,
лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Загальнолікарський персонал
Лайко Тамара Михайлівна лікар-статистик вищої кваліфікаційної категорії
Спеціалісти хірургічного відділу
Войтюк Микола Миколайович лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
Семерез Володимир Петрович лікар-ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Бабій Володимир Степанович лікар-ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Михайлюк Людмила Григорівна лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії
Буратинський Руслан Володимирович лікар-хірург-проктолог вищої кваліфікаційної категорії
Полотнянко Олег Петрович лікар-онколог вищої кваліфікаційної категорії
Партика Роман Михайлович лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії
Кульба Микола Олександрович лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії
Сухіна Наталія Василівна завідувач відділу платних медичних послуг, лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
Іванов Сергій Іванович завідувач діагностичного відділення, лікар-хірург I кваліфікаційної категорії,
лікар-ендоскопіст
Литвинюк Віталій Анатолійович лікар-хірург I кваліфікаційної категорії
Івашків Марія Василівна лікар-хірург I кваліфікаційної категорії
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург I кваліфікаційної категорії,
лікар-уролог
Ковалик Надія Петрівна лікар-отоларинголог I кваліфікаційної категорії
Кот Віра Йосипівна лікар-отоларинголог I кваліфікаційної категорії
Черник Наталія Михайлівна лікар-офтальмолог I кваліфікаційної категорії
Бутвін Ольга Володимирівна лікар-акушер-гінеколог I кваліфікаційної категорії
Козовик Андрій Михайлович лікар-ортопед-травматолог II кваліфікаційної категорії
Волянюк Віра Вікторівна лікар-отоларинголог II кваліфікаційної категорії
Єременко Інна Олександрівна лікар-офтальмолог II кваліфікаційної категорії
Гарматій Володимир Михайлович лікар-уролог II кваліфікаційної категорії
Іляш Ігор Васильович лікар-хірург
Баран Ярослав Володимирович лікар-уролог
Намака Ольга Михайлівна лікар-отоларинголог
Гловацька Наталія Іванівна лікар-офтальмолог
Круглицький Микола Мелетійович лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії
Гнатишин Оксана Іванівна лікар-стоматолог I кваліфікаційної категорії
Колісник Олена Миколаївна лікар-стоматолог II кваліфікаційної категорії
Сватко Назар Миколайович лікар-стоматолог-ортопед
Мельниченко Ілона Олександрівна лікар-стоматолог
Спеціалісти відділу внутрішньої медицини
Лазарчук Людмила Михайлівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Лола Тетяна Миколаївна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Гнатко Тетяна Володимирівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Нецюк Алла Миколаївна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Калошина Тетяна Іванівна лікар-терапевт дільничний вищої кваліфікаційної категорії
Козак Ірина Євгенівна лікар-терапевт дільничний вищої кваліфікаційної категорії
Соліляк Тетяна Михайлівна лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії
Закернична Олександра Володимирівна лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
Лебедєва Алла Володимирівна лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
Коваль Світлана Юріївна лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Мех Ольга Олексіївна лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Надал Любов Степанівна лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії
Бортвінова Валентина Павлівна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
Глущенко Зіновія Мар’янівна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
Козінська Галина Миронівна лікар-терапевт I кваліфікаційної категорії
Чванкіна Ірина Никифорівна лікар-пульмонолог I кваліфікаційної категорії
Бутрин Мирослава Мирославівна лікар-невропатолог I кваліфікаційної категорії
Назіна Наталія Миколаївна лікар-дерматовенеролог I кваліфікаційної категорії
Летка Надія Григорівна завідувач відділу внутрішньої медицини, лікар-ревматолог II кваліфікаційної категорії
Смільська Лілія Дмитрівна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
Пилип Олеся Ігорівна лікар-невропатолог II кваліфікаційної категорії
Дідух Юлія Станіславівна лікар-невропатолог II кваліфікаційної категорії
Нездропа Оксана Григорівна лікар-невропатолог II кваліфікаційної категорії
Головата Ольга Володимирівна лікар-дерматовенеролог II кваліфікаційної категорії
Канюк Марія Богданівна лікар-терапевт
Лемішка Галина Василівна лікар-терапевт
Миндзів Катерина Володимирівна лікар-терапевт
Сеньків Любов Ярославівна лікар-терапевт
Шпилик Ірина Володимирівна лікар-невропатолог,
лікар-психофізіолог
Базар Галина Дмитрівна лікар-невропатолог
Галушка Ірина Романівна лікар-кардіолог
Дзебчук Тетяна Миколаївна лікар-інфекціоніст
Спеціалісти діагностичного відділення
Майка Людмила Ксаверівна лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Мацьків Валентина Іванівна лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Левенець Святослав Ігорович-Захарійович лікар з ультразвукової діагностики I кваліфікаційної категорії
Петровська Ірина Володимирівна лікар з функціональної діагностики I кваліфікаційної категорії
Кудакова Тетяна Всеволодівна лікар-рентгенолог
Бучковська Жанна Юріївна лікар-рентгенолог КТ
Мінчук Леся Андріївна лікар-рентгенолог КТ
Спеціалісти денного стаціонару
Гаврилюк Оксана Михайлівна завідувач денного стаціонару,
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Доскоч Євген Зенонович лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Дубина Ганна Ярославівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Лось Лариса Михайлівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Кривонос Анатолій Володимирович лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
Чонка Галина Павлівна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
Дем’янова Олена Володимирівна лікар-невропатолог II кваліфікаційної категорії
Спеціалісти відділення фізіотерапії та реабілітації
Левицька Олександра Орестівна завідувач відділення фізіотерапії та реабілітації,
лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Дзісяк Олег Миколайович лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Дудар Наталія Ярославівна лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Наконечна Любов Степанівна лікар-рефлексотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Шимчишина Лідія Сергіївна лікар-психотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Кучеренко Віра Миколаївна лікар з лікувальної фізкультури I кваліфікаційної категорії
Спеціалісти клініко-діагностичної лабораторії
Гібляк Марія Іванівна завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант
Гуйван Галина Іванівна лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Самошкіна Ольга Григорівна лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії